Nové modely špičkových kol ISAAC jsou na skladě

Právě jsme naskladnili nové modely silničních, gravel i horských kol. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky zde

 

Silniční a gravelová kola ISAAC

Značka ISAAC je nizozemskou značkou sídlící v jedné z nejznámnější cyklistických oblastí jarních klasik: provincii Limburg, v městě Geelen. Isaac byl založen v roce 2001 jako specialista na technický vývoj karbonových vidlic a komponentů. Jméno značky – a taky inspirace – pochází od jedné z nejdůležitějších ikon moderní vědy: Sira Isaaca Newtona. Sir Isaac Newton byl skutečným inovátorem a objasnil zákony přírody a pohybu. Cyklistika ztělesňuje pohyb: a tady se Isaac Cycle a Sir Isaac Newton setkávají. Isaac pokračuje ve vylepšování a inovacích – vždy posunujíce limity

výkonnosti v materiálu i v designu. Bývá označován jako značka založená čistě na karbonu, která pokračuje jako pionýr jak ve stavbě samotných rámů, tak celých kol. Mnoho z technologických inovací Isaacu je dnes vnímáno jako průmyslový standard. Dnes umožňuje Isaac Cycles díky vývoji a výrobě exklusivních rámových sad z materiálů té nejvyšší kvality cyklistům vyniknout. Isaac je ambiciozní nizozemskou značkou umístěnou v jednom z nejvíce inspirujících cyklistických regionů Nizozemí.

ZAMĚŘENO NA CYKLISTY

Rám je tím pravým srdcem kola, které dokáže přenést sílu z pedálů do kol. A pokud má být tento přenos co nejlepší, musí být základem kola špičkový rám. Ovšem, co je a co není špičkové, to nerozhoduje Isaac, ale Vy, jeho zákazníci. Společnost Isaac je silně zaměřena na komunikaci s cyklisty sedlajícími její výrobky. Inženýři Isaacu kombinují při výzkumu a vývoji mechaniku pohybu a biomechaniku právě s autentickými poznatky od sportovců i zákazníků společně s nejnovějšími technologiemi, které určují trendy ve zpracování karbonu. Už když se rodí první prototyp nového modelu, dávají první zpětnou vazbu právě sportovci a profesionální týmy sedlající Isaac, kteří jej vyzkouší v těch nejnáročnějších závodech světa. Díky úzké spolupráci se sportovci při vývoji, vědí inženýři Isaacu co budete chtít, ještě než to vyrobí.

ŘEMESLNÉ UMĚNÍ

Isaac je skutečným pionýrem na poli karbonových technologií. Čistě karbonové rámy jsou s potěchou ručně vyráběny specialisty Isaacu. Pouze jeden rám v danou chvíli, monocoque stavba z jednoho kusu. Čistě řemeslná práce. Rámy Isaac obsahují různé druhy toho nejkvalitnějšího karbonu. Každá část rámu má tak ve výsledku svou vlastní potřebnou charakteristiku. Výrábět karbonový rám je poměrně unikátní záležitost. Ohebné a přilnavé pláty jsou vytvarovány, přiloženy a zhuštěny, vytvářejíce tak konečnou podobu struktury se skutečně překvapujícími mechanickými vlastnostmi. Vlastní přerod, a následně finální produkt, vše je tak trochu zázrak. Na materiálu opravdu záleží. Nicméně, je to právě návrh a design rámu, který rozhoduje o jeho výsledné efektivitě, komfortu a agilitě.
Rámy navržené v Isaacu se liší.
Vyzkoušejte Isaac a budete se cítit odměněni...