Servis

Provádíme servis všech typů a značek jízdních kol. Ať už je to závodní karbonový speciál nebo léty prověřené kolo Vaší babičky. Naši zkušení a proškolení mechanici se nezastaví před žádnou výzvou. Samozřejmostí je vybavenost dílny kvalitním nářadím a výhradní používání značkových dílů a dalšího materiálů. Ovšem i neobvyklá improvizice speiálních požadavků nebo složitých problémů je naší silnou stránkou.

Naší specialitou je servis elektrokol s pohonem Bosch (zejména KTM, dale Haibike, Cube, Scott, Trek, Apache a dalších). Těmito elektrokoly se zabýváme již 10 let a byli jsme například první maloobchodní prodejnou, která u nás měla k dispozici diagnostiku pohonů Bosch. Dále provádíme servis elektrokol s pohonem Shimano.

U elektrokol s jinými elektropohony (něž Bosch a Shimano) provádíme pouze mechanický servis, jako u standardního jízdního kola. Elektroniku těchto elektrokol nebo elektrokoloběžek neopravujeme.

Máme minimální objednací lhůty na servis, i kráké lhůty na provedení servisu (obvykle 1-3 dny). Objednání do servisu a informace o cenách servisních prací na telefonu: 739 316 634. Mimo hlavní sezónu (tj. od srpna do února) je možné dovéz kola do servisu i bez telefonického objednání.

Na jízdní kola u nás zakoupená poskytujem 1 rok servisních prací zdarma u elektrokol pak 2 roky servisních prací zdarma.