Servis

Provádíme servis všech typů a značek jízdních kol. Ať už je to závodní karbonový speciál nebo léty prověřené kolo Vaší babičky. Naši zkušení a proškolení mechanici se nezastaví před žádnou výzvou. Samozřejmostí je vybavenost dílny kvalitním nářadím a výhradní používání značkových dílů a dalšího materiálů. Ovšem i neobvyklá improvizice speiálních požadavků nebo složitých problémů je naší silnou stránkou.

Naší specialitou je servis elektrokol s pohonem Bosch (zejména KTM, dale Haibike, Cube, Scott, Trek, Apache a dalších). Těmito elektrokoly se zabýváme již 10 let a byli jsme například první maloobchodní prodejnou, která u nás měla k dispozici diagnostiku pohonů Bosch. Dále provádíme servis elektrokol s pohonem Shimano.

U elektrokol s jinými elektropohony (něž Bosch a Shimano) provádíme pouze mechanický servis, jako u standardního jízdního kola. Elektroniku těchto elektrokol nebo elektrokoloběžek neopravujeme.

Máme minimální objednací lhůty na servis, i kráké lhůty na provedení servisu (obvykle 1-3 dny). Objednání do servisu a informace o cenách servisních prací na telefonu: 739 316 634. Mimo hlavní sezónu (tj. od srpna do února) je možné dovéz kola do servisu i bez telefonického objednání.

Na jízdní kola u nás zakoupená poskytujem 1 rok servisních prací zdarma u elektrokol pak 2 roky servisních prací zdarma.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení