SELLE ITALIA

Více než 120 let historie
Velké dobrodružství společnosti Selle Italia začalo v roce 1897 nedaleko Milána ve vesnici Corsico. Společnost Selle Italia byla původně založena za účelem výroby sedel pro kola používaná pro každodenní přepravu. V té době byly automobily pro většinu lidí cenově nedostupné a kolo bylo pro mnohé dopravním prostředkem. Přesuneme se na konec 70. let 20. století. Automobil již dávno nahradil jízdní kolo jako primární dopravní prostředek a cyklistika byla spíše sportem než čímkoli jiným.
Rodina Bigolinů převzala společnost Selle Italia a zahájila vzestupnou dráhu, která ji vynesla na vrchol díky neustálým inovacím výrobků zahrnujícím nové konstrukční techniky a používání nových materiálů. Díky těmto inovacím a vizím se společnost Selle Italia stala uznávanou jedničkou v oblasti špičkových cyklistických sedel na celém světě.

Největší výzva přichází od nás samotných
Každé sedlo Selle Italia je výsledkem našich neustálých výzkumných a vývojových programů. Používáme podrobné vědecké studie a milimetr po milimetru, materiál po materiálu, úzce spolupracujeme se špičkovými lékaři a biomechaniky, aby z nás vyšla sedla, která se o krok přiblížila dokonalosti, která se přizpůsobí každé anatomii a která dokáží uspokojit všechny možné potřeby cyklisty.
Dnes je pro společnost Selle Italia výzkum a vývoj na prvním místě více než kdy jindy. V minulosti se sedla nejprve vyráběla a jejich použití se určovalo až později. Dnes společnost Selle Italia nikdy nevytváří jen tak nějaký výrobek. Provádíme pečlivé výzkumy a laboratorní testy a poté rozsáhlé testování v reálném provozu s jezdci. Tak se rodí dokonalá sedla, a proto sedla Selle Italia optimalizují pohodlí a výkon pro každého jezdce.

Kvalita a věda s idmatch
Společnost idmatch vyvíjí špičkové měřicí produkty a systémy - výsledek vědeckých studií a výzkumů - které jsou zároveň snadno dostupné a zaručují spolehlivé výsledky. To umožňuje zachovat vysokou úroveň přizpůsobení, přesnosti a spolehlivosti. Technologie systému idmatch byly navrženy tak, aby uživateli zaručily maximální pohodlí, pohodu a výkon při sportovní aktivitě. Systém idmatch umožňuje uživateli vědecky najít ideální nastavení pro jeho kolo.

Žádné produkty značky SELLE ITALIA nebyly nalezeny...