LOOK

NAŠE DNA
LOOK NAVRHUJE, VYVÍJÍ A VYRÁBÍ VÝJIMEČNÉ PRODUKTY.
Naši lidé předvídají, představují si, zkoumají, experimentují, kreslí a vyrábějí. Proč? Protože LOOK neúnavně inovuje své výrobky, design a služby, které poskytují cyklistům jedinečný zážitek.

Posouváním hranic a překračováním limitů LOOK povznáší smysly a vášně (a zapaluje ducha). Především však LOOK využívá technologie k probuzení emocí, které každému cyklistovi umožňují zdokonalit svůj výkon. Výkon, který se projevuje vítězstvími a překonáváním sebe sama, ale také schopností zkrotit svůj strach a pochybnosti, překonávat těžkosti a sdílet své emoce.

Ať už se jedná o rámy, pedály nebo vybavení pro profesionální nebo amatérské sportovce, technologie nabízené společností LOOK zprostředkovávají mimořádné pocity.

2 položek celkem
černé
449 Kč

Kufry pro silniční pedály Look KEO 0° - navržené tak, aby byla zachována kompatabilita se všemi silničními tretrami, při minimální hmotnosti. Kufry mají silikonové plochy proti...

0151099
šedé
499 Kč

LOOK KEO GRIP kufry s přidanou TPU vrstvou ze strany tretry, která zabraňuje, aby se kufry smekaly na karbonové podrážce. Protismykový povrch na straně pedálu nabízí vyšší...

0151098

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem