DT Swiss

Společnost DT Swiss pečlivě vyvíjí vysoce výkonné cyklistické komponenty, které poskytují konkurenční výhodu každému ambicióznímu cyklistovi.

PEČLIVÝ VÝVOJ
Věříme v inženýrské umění a snažíme se o propracovanost procesu vývoje produktů. Důmyslnost, jemnost, zkušenost a přehlednost jsou hnací silou této touhy po dokonalosti. Inovativní řešení ve spojení s nejvyšší spolehlivostí je naší definicí vysoké výkonnosti. Proto vnímáme pečlivé schvalování výrobků, rozsáhlé testování a přísnou kontrolu kvality jako nedílnou součást vývoje výrobků.
KONKURENČNÍ VÝHODA
Naším cílem je maximální jízdní výkon. Proto usilujeme o referenční produkty, které poskytují rozhodující výhodu. Naší vůdčí myšlenkou je neustále posouvat technologické bariéry.
AMBICIÓZNÍ CYKLISTA
Ambice chápeme jako silnou touhu dosáhnout osobního cíle. Podporujeme cyklisty, aby tohoto cíle dosáhli.
DT SWISS EST. 1994
Vymýšlíme, vyvíjíme, tvarujeme a vytváříme, každý den. Každý den usilujeme o výrobky, které stanovují měřítka. Pomáháme cyklistům dosáhnout jejich ambicí. Od roku 1994 je každý den v centru všeho, co děláme, technický výkon.

2 položek celkem
ventilek dt swiss pro bezdusove systemy
99 Kč

Ventilek pro bezdušové systémy s kónickým zaústěním perfektně sedí do většiny ráfků. Vyroben je z kvalitního duralu a je určen zejména pro závodní použití na MTB kolech....

7613052083957
zapletena kola dt swiss e1800 spline 30mm dbcl shimano 11s2
Akce
10 550 Kč –14 %
8 990 Kč

S touto sadou kol se připravte na dlouhé a vzrušující jízdy. Široký ráfek poskytuje větší pohodlí, takže můžete snadno zdolávat kilometry. Pociťte vzrušení z rychlosti, když...

2064410000003

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem