CONTINENTAL

Více než 100 let zkušeností s vývojem a výrobou cyklistických plášťů učinilo ze společnosti Continental jedinečnou firmu v oboru.

Continental je jediným německým výrobcem cyklistických pneumatik, který vyrábí své pláště v Německu. Vědomí této skutečnosti slouží našim inženýrům a všem ostatním, kteří se podílejí na výrobním procesu, jako mocná pobídka k neustálému úsilí o další inovace.

V našem technologickém a vývojovém centru v Korbachu neustále vyvíjíme nové revoluční technologie, jako je například nepřekonatelná směs Black Chili a špičková technologie proti proražení Vectran™ breaker, které se používají ve vrcholovém závodním sportu.

Tyto technologie vyžadují sofistikované procesy, aby byla zajištěna naše legendární kvalita finálních produktů, a tyto inovace, stejně jako technologie ProTection a RaceSport pro MTB pláště, mohou být vyráběny pouze v naší továrně v Německu - "Handmade in Germany".

Abychom mohli nabídnout ten nejlepší plášť pro jakékoliv použití, spoléháme se stejnou měrou na dialog s našimi profesionálními závodníky, hobby cyklisty i běžnými cyklisty.

Jako globální hráč udržuje společnost Continental špičkové výrobní závody i mimo Německo, kde pro vás vyrábí pneumatiky Continental se stejnou mírou péče a nasazení. Jedno mají všechny cyklistické pláště Continental společné: jsou vyvíjeny v technologickém centru v německém Korbachu, kde také procházejí přísnou kontrolou.

Za slovním spojením "Handmade in Germany" se skrývá naše srdce a duše a všechny výrobky a technologie.

Přejeme vám příjemné zážitky s výrobky Continental! Náš tým pro vás tvrdě pracuje!

3 položek celkem
Plášť CONTINENTAL Trail King kevlar 29x2.20 černý
999 Kč

Univerzální MTB plášt Trail-King přesně vyplňuje mezeru mezi Race a Mountain King. Super rychlý a přeci extrémně přilnavý plášť. Přes výrazný dezén jede extrémně svižně, velmi...

2052730000001
Plášť CONTINENTAL X- King kevlar 27,5x2.20 černý
999 Kč

Univerzální MTB plášt X-King přesně vyplňuje mezeru mezi Race a Mountain King. Super rychlý a přeci extrémně přilnavý plášť. Přes výrazný dezén jede extrémně svižně, velmi tiše...

2047870000004
Plášť CONTINENTAL X- King kevlar 29x2.20 černý
999 Kč

Univerzální MTB plášt X-King přesně vyplňuje mezeru mezi Race a Mountain King. Super rychlý a přeci extrémně přilnavý plášť. Přes výrazný dezén jede extrémně svižně, velmi tiše...

2046320000007

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem