Vidlice odpr. 28" 28,6/255 ahead Suntour NEX HLO PIVOT, matná černá

Kód: 11601
2 290 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

„Crossová vidlice pro každého“
Základní model crossové vidlice s ocelovou pružinou a olejovou tlumící patronou. Vhodná pro nenáročné rekreační použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Výrobce SR Suntour
Model NEX
Modelový rok 2020
Použití city, treking, cross
Zdvih 63 mm
Velikost kol 28"
Boost osa NE
Průměr osy 9 mm
Osa QR
Průměr vnitřních nohou vidlice 28 mm
Uchycení brzdy V-brake
Nastavení pružení předpětí pružiny
Tlumení olejová patrona
Nastavení komprese NE
Nastavení odskoku NE
Uzamykání vidlice z korunky
Vnější nohy AL
Typ sloupku AHEAD
Délka sloupku 255 mm
Hmotnost 2640 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Vidlice odpružené kros
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cesta od konceptu k hotovému výrobku je u každé jednotlivé součásti jízdního kola dlouhá. Než se každý kus dostane do obchodu nebo k zákazníkovi, je třeba ho důkladně naplánovat, navrhnout a otestovat. S příchodem odpružení se situace obzvláště zkomplikovala, ačkoli se nesmírně vyplatila z hlediska kvality a možností jízdy.

S více než 30 lety zkušeností s výrobou odpružení je společnost SR SUNTOUR hrdá na to, že se neustále vyvíjí a inovuje, aby poskytovala nejlepší možný hodnotný výkon pro celé spektrum cyklistického světa. S rozšiřováním tohoto spektra se rozšiřuje i dosah, ovlivněné životy a vytvořené příběhy. Dostat lidi na kola je naším hlavním posláním, které, jak doufáme a věříme, vždy zlepší život každého jezdce. Jako cyklisté jsme si podobní; jsou to společné zážitky, z nichž se skutečně radujeme. Zařazení jízdy na kole do každodenní rutiny nebo dojíždění do práce, nebo prostě jen to, že si uděláme čas a vyjedeme si na kole, dodává životu bohatství, které všichni jezdci zažívají na vlastní kůži. Vytvoření nejvyššího možného výkonu a hodnoty pro všechny úrovně cyklistiky je základní filozofií REFINED SIMPLICITY. Konečným výsledkem jsou smysluplné zážitky lidí po celém světě. Nakonec jde o jízdu - společný zážitek, který jako cyklisté sdílíme ve svobodě jízdy na kole. Šlápněte do pedálů, sjíždějte, jízda je vaše. Tak se vybavte, osedlejte kolo a otočte cedulku na dveřích: "Vyjeli jsme si na projížďku." Ať se vám to podaří.