Vazelína pro keramická ložiska MORGAN BLUE LOW FRICTION GREASE 5ml

Kód: 16198
129 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Aby vám ložiska vydržela co nejdéle, potřebují čas od času údržbu. Nejen výměna těsnění, ale i nové mazivo vás za tuto práci odmění sametově jemným chodem a dlouhou životností.

Toto mazivo je určené jen na použití v uvnitř ložisek, není vhodné na instalaci komponentů.
Na montáž použijte pastu aquaproof Kogel.

Toto balení obsahuje stříkačku o obsahu 5ml. Balení s objemem 200 ml, doporučujeme použít pro cykloservisy. Případně pokud si chcete vychutnat pozitivní vlastnosti tohoto produktu na více místech.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KOGEL

Americká značka KOGEL byla založena v roce 2013 v El Pasu v Texasu. Její zakladatel však pochází z Belgie, kde vlastnil cyklistický obchod. Podnět k založení vlastní značky precizních a odolných ložisek mu byla zkušenost ze skládání drahých kol, která však používala nekvalitní sériová ložiska, která v deštivém počasí Beneluxu často nevydržela ani sezónu.

A tak se zrodila značka Kogel, jejímž posláním je vyvíjet a dodávat vysoce kvalitní a odolné doplňky pro prémiová kola všude tam, kde záleží na preciznosti. Postupem času byla vyvinuta celá řada produktů a postupů, jejichž cílem je zajistit Vaši maximální spokojenost, kterou by Vám prémiové kolo mělo přinášet...