Sedlo Trekking Small Open Fit Gel

Kód: 13077
1 769 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Sedlo San Marco BIOAKTIVE Sportive Small Gel- je ideální volbou pro rekreační jezdce a vyznavače trekingu.

Speciálně vyvinuté biokompatibilní gelové části této výplně, zajišťují zmenšení tlaku na těch necitlivějších částech těla každého cyklisty. Gel výborně pracuje zejména v oblasti pohlcování vibrací a je tak jednoznačně nejpohodlnější volbou.

Otevřené sedlo je výsledkem klinických testů a následného subjektivního šetření mezi cyklisty s otázkami na pohodlí. Vlastnosti tohoto sedla zajišťují maximální komfort zejména v citlivé perineální oblasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry:

  • Rozměry 269x175 mm.
  • Váha 425 gramů.
  • Výplň biopěna + gel.
  • Lyžiny z uhlíkové ocely.
  • Skořepina polypropylen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedla
Záruka: 2 roky
Gelové: Ano
Konstrukce sedel Selle San Marco: GEL OPEN Trekking

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz Selle San Marco

Selle San Marco ví, jak přinést pohodlí pro každý styl ježdění.

Bioaktive je úspěšnou řadou sedel anatomicky navrženou tak, aby vyhovovaly vždy danému stylu jízdy. Těží z historie a dědictví Selle San Marco, italské společnosti ručně vyrábějící cyklistická sedla již od roku 1935. Prémiové materiály, hi-tech řešení a specializované vlastnosti dělají každé sedlo vpravdě unikátní. Potřeba maximálně zjednodušit výběr ideálního sedla vyústila postupně ve tři základní řady dle převažujícího stylu jízdy: Sportive, Trekking a City. U všech řad bylo s úspěchem využito zkušeností San Marca s anatomickými požadavky a přizpůsobení se pohybu.

Styl, technologie a inspirace

Pohodlí a jedinečný styl jsou základem pro sedla Bioaktive.

Vyspělé technologie inspirované závodním prostředím, ve kterém se San Marco pohybuje, dávají neustále inspiraci také řadě Bioaktive, která je tak schopná plnit své poslání s maximální efektiviností. Je jedno, jestli jedete na nákup do města, o víkendu s přáteli na krátkou společnou vyjížďku do přírody nebo jste pravidelný rekreační sportovec. Pro všechny situace dokáží sedla Bioaktive poskytnout maximální možný komfort a přitom Vám dodat styl, který Vám sedne.