Ráfek REMERX Rapid 622x15 32 děr

Kód: 2031960000005
599 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Ráfek REMERX Rapid 622x15 32 děr

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Silniční
Záruka: 2 roky
Typ brzd: Ráfková
Provedení ráfku: Plášť
Materiál ráfku: Hliník
Výška ráfku: 24mm
Počet děr: 32

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme rodinná firma s téměř třicetiletou tradicí

Jsme česká značka a rodinná firma. Po celou dobu je naším cílem vyrábět špičkové ráfky, komponenty na zapletená kola a i samotná zapletená kola. Zpracováváme výhradně evropské certifikované materiály té nejvyšší kvality.

Jako tradiční rodinný podnik dbáme na podnikovou kulturu, která se zaměřuje na regionální zakotvení, vysokou náročnost, trvalou úspěšnost a respekt k zaměstnancům.

Při svých začátcích jako malá výroba, dnes má Remerx vlastní výrobní objekty a kromě prodeje v ČR, exportuje do dalších evropských zemí.

Po celou dobu existence vyrábíme, vyvíjíme a testujeme výhradně v České republice. Zpracováváme jen nejkvalitnější certifikované materiály.

Díky inovativním snahám které vyvíjíme je Remerx vybaven nejmodernějším výrobním i vývojovým vybavením a stále se zdokonalujeme už téměř třicet let.

Neustále vyvíjíme nové technologie a inovujeme výrobky tak aby odpovídaly nejmodernějším trendům.

Zapletená kola Remerx – veškeré komponenty vyrobeny v naší výrobě jsou přímo i ve firmě kompletovány a vzniká tak finální produkt – zapleteného kolo. V naší nabídce máme zapletená kola všech cenových kategorií.

Náboje Remerx – vyrábíme hliníkové náboje z kvalitních slitin hliníku. Zaměřujeme se na výrobu kvalitních nábojů s průmyslovými ložisky, kdy je kladen především důraz na kvalitu a design samotného produktu. V naší produkci máme náboje pro V-brzdy, kotoučové brzdy (pro klasický RÚ, nebo pro osazení s pevnou osou) a také speciální kategorii pro koloběžky (rozteč 65mm/100mm).

Paprsky Remerx – vyráběny z vysoce kvalitní švédské oceli, která nemá ve světovém měřítku konkurenci! Materiál SANDVIK se vyznačuje svou vysokou pevností a odolností. Paprsky tak mají výborné mechanické vlastnosti a dlouhou životnost.