Plášť MAXXIS CROSSMARK II drát 29x2,25 60TPI černý

Kód: 00080025
749 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Maxxis CrossMark je dramatickou evolucí závodního XC pláště. Prakticky souvislá středová partie umožňuje téměř letět nad pevnou zemí, přesto je však dostatečně profilovaná, aby si poradila s mokrými kořeny a kamením. Lehce vyčnívající linie bočních výstupků zajišťuje u takto rychlého pláště dosud nevídanou přesnost zatáčení. Pláště mají výztuhu, která snižuje riziko defektu i při nižším tlaku vzduchu a tím zvyšuje bezpečnost jízdy. Velmi dobré samočistící schopnosti pláště zaručuje zvolený zajímavý dezén. Má dobrou hustotu vláken 60TPI což zvyšuje rovněž životnost. Vhodný je především na středně tvrdý, prašný i hlubší uvolněný suchý terén.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platforma CROSSMARK II
Dlouhý popis MAXXIS PLÁŠŤ CROSSMARK II DRÁT 60 TPI 29X2.25 (TB00296600)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pláště MTB 29“
Záruka: 2 roky
Šířka MTB plášťů: 2,25“/57mm
Materiál patky: Drát
Bezdušový plášť: Ne
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od svého založení před více než 50 lety se společnost Maxxis International věnuje výrobě plášťů, kterým mohou jezdci a řidiči důvěřovat z hlediska kvality a výkonu.

Důvěra v pláště Maxxis sahá od běžných spotřebitelů až po profesionální řidiče a jezdce, kteří se na ně spoléhají při získávání světových a národních šampionátů, olympijských medailí a dalších úspěchů.

Společnost Maxxis byla založena na Tchaj-wanu a začala vyrábět pláště pro jízdní kola a brzy rozšířila svou nabídku o pneumatiky pro osobní a lehké nákladní automobily, čtyřkolky, motocykly, přívěsy a další. Dnes společnost Maxxis distribuuje své výrobky ve více než 180 zemích a má pobočky v Asii, Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Africe a Austrálii a zaměstnává více než 30 000 lidí. Schopnost společnosti Maxxis obsluhovat zákazníky po celém světě je zakořeněna v jejích výrobních kapacitách, které zahrnují závody na Tchaj-wanu, v Číně, Thajsku, Vietnamu a Indii.