Keramické ložisko KOGEL 6902 (15x28x7mm) / ROAD

Kód: 16176
1 429 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Opotřebovaná nebo znečištěná ložiska kol zvyšují tření a snižují výkon. Pokud vaše kola již potřebují servis, upgrade na keramická ložiska vám může pomoci dosahovat ještě lepších výsledků.
Nebo možná jen chcete jezdit s vědomím, že nic nesnižuje váš potenciál. Ať tak či onak, Kogel Bearings jsou ta nejlepší ložiska jaké vám můžeme nabídnout.
Ložiska kol nejsou nejrychleji se otáčejícími ložisky na jízdním kole, jsou tak zásadní pro maximální využití každého šlápnutí do pedálu. I když nešlapete, stále pracují za vás.

*Před objednáním se ujistěte že ložiska budou pasovat do vašich kol.
*Montáž a demontáž ložisek doporučujeme svěřit do rukou oborníků.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechy, upínáky, ložiska
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KOGEL

Americká značka KOGEL byla založena v roce 2013 v El Pasu v Texasu. Její zakladatel však pochází z Belgie, kde vlastnil cyklistický obchod. Podnět k založení vlastní značky precizních a odolných ložisek mu byla zkušenost ze skládání drahých kol, která však používala nekvalitní sériová ložiska, která v deštivém počasí Beneluxu často nevydržela ani sezónu.

A tak se zrodila značka Kogel, jejímž posláním je vyvíjet a dodávat vysoce kvalitní a odolné doplňky pro prémiová kola všude tam, kde záleží na preciznosti. Postupem času byla vyvinuta celá řada produktů a postupů, jejichž cílem je zajistit Vaši maximální spokojenost, kterou by Vám prémiové kolo mělo přinášet...