Kabel Panasonic mezi baterii a motorem

Kód: 2063040000001
499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Kabel mezi motorem Panasonic Drive unit 47V,25kkm/h, Rearhub a baterií Powerpack 12Ah- 561Wh. Kabel je demontován z nového kola, nepoužitý, plná záruka. Kompatibilní s koly KTM E RACE P 27,5 a KTM E STREET P.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Panasonic Cycle Technology Co., Ltd., dříve Nashonaru Jitensha Kōgyō (ナショナル自転車工業株式会社, "National Cycle Industries"), je výrobcem jízdních kol a cyklistického příslušenství. Značku "Panasonic" používala (spolu se značkou "National") společnost Matsushita pro jízdní kola dlouho předtím, než se společnost Matsushita přejmenovala na Panasonic. Konosuke Matsushita vyrůstal v rodině, která vlastnila obchod s jízdními koly, a vždy měl lásku a vášeň k jízdním kolům. Později založil řadu jízdních kol Panasonic. Jízdní kola Panasonic byla velmi dobře konstruovaná a vyráběla se z oceli, hliníku a titanu. Některé silniční modely byly použity na Tour de France.

SYSTÉMY POHONU ELEKTROKOL PANASONIC
ELEKTRIFIKACE VAŠICH CEST OD ROKU 1979
Zavázáni našemu dědictví, oddáni budoucnosti mobility.
Ať už se jedná o každodenní jízdu do práce, nebo o výlet za vlastními hranicemi - naše technologie pro elektrokola od té doby určuje standardy.
Ve společnosti Panasonic jsme spojili naše zkušenosti s nejnovějšími technologiemi v rámci našeho odhodlání poskytnout vám optimální zážitek z jízdy.

PRŮKOPNÍCI BUDOUCNOSTI CYKLISTIKY.
OD ROKU 1979.
Ohlédněme se zpět: Když bylo v roce 1979 uvedeno na trh první e-kolo Panasonic, uchýlili jsme se k naší dlouhé historii výroby jízdních kol - a spojili jsme ji s naší vizí využití elektrické energie k usnadnění a zpříjemnění jízdy na kole.
Nyní, o více než 40 let později, kdy se elektrokola stala klíčovým prvkem pro udržitelnější a efektivnější mobilitu, jsme zavázáni našemu dědictví a snažíme se pro vás posunout výkon a spolehlivost elektrokol na další úroveň.