Duše Trivio 700x25/32C 60 mm

Kód: 14483
219 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Silniční duše Trivio z kvalitní butylové směsi s ventilkem o délce 60 mm.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: 700C silniční duše
Záruka: 2 roky
Typ ventilku: Galuskový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Trivio - cyklistika s úsměvem
Právě na vyjížďkách jsme si všimli, že nám chybí spousta doplňků a komponentů, které by naši cyklistickou zábavu ještě umocnily. Byli jsme nadšení cyklističtí fanatici se znalostmi a zkušenostmi z cyklistického průmyslu a velmi jsme chtěli tuto situaci změnit. Nejen pro sebe, ale také pro všechny cyklistické nadšence, které jsme na své cestě potkávali.
Právě tyto myšlenky vedly k nápadu založit společnost Trivio. Tuto myšlenku jsme v roce 2007 proměnili ve skutečnost. Začalo to omezeným počtem výrobků, který se od té doby vyvinul v rozsáhlou nabídku více než 500 komponentů a příslušenství. Sortiment zahrnuje výrobky pro závodní kola, horská kola, elektrokola, městská kola a trekingová kola.
Základem nabízených produktů a služeb je naše vášeň. Chceme, abyste na kole jezdili pokaždé s úsměvem. To je naší inspirací při vývoji všech našich položek. Užijte si každou jízdu se společností Trivio!

Jízda na kole s úsměvem
Potěšení. Radost. Dobrodružství. Bezstarostná jízda na kole s úsměvem. Tato slova máme na paměti při vývoji našich produktů a služeb. Naším cílem je, abyste si každý výlet na kole užili. Chceme, abyste se při jízdě na kole bavili. Ať už se jedná o vaši týdenní pohodovou vyjížďku zvlněnou krajinou Limburska, nebo o vaši osobní výzvu zdolat všechny horské průsmyky ve Francii.
Potěšení je základem všeho, co děláme. Jsme přesvědčeni, že klíčem k tomuto potěšení je radost, potěšení a nadšení. Jsme rádi, že se na tom můžeme podílet.
V tom, co děláme, se řídíme a zaměřujeme se na výrobu příslušenství a komponentů. Naše výrobky vás inspirují a motivují. Tak, aby každý váš úder do pedálů byl ten správný.
Jsme rádi, že můžeme váš zážitek z jízdy na kole umocnit potěšením a vášní. Každé dobrodružství, ať už malé nebo velké, je samo o sobě nezapomenutelným zážitkem. Myslíme si, že každá vaše jízda na kole je důležitá. Zažíváte svobodu, kterou jízda na kole obnáší. Dobrodružství láká.
Při naší práci vycházíme z důležitých stavebních kamenů, které zajišťují, že naše výrobky zaručují výše uvedené hodnoty. Prvním důležitým stavebním kamenem je odolnost. Chceme, abyste se cítili bezstarostně, kdykoli sedíte na kole. Nemusíte se ničeho obávat, protože víte, že se na kvalitu našich výrobků můžete pokaždé zcela spolehnout.
Jsme odhodláni a snažíme se naše výrobky a služby neustále zlepšovat. Proto si velmi vážíme vašich názorů a zkušeností. Stalo se například něco špatně? Přemýšlíte o tom, že by se vám něco nelíbilo? Nebo se prostě chcete podělit o své nadšení a vášeň pro kolo? Rádi se zamyslíme nad tím, jak můžeme váš úsměv při jízdě na kole ještě rozšířit.
Nyní, po letech od našich začátků, můžeme upřímně říci, že naše vášeň pro cyklistiku je ještě větší než dříve. Jako opravdoví cyklističtí fanatici víme až příliš dobře, co potřebujete, abyste svou dokonalou jízdu na kole prožili naplno. Jste připraveni na další dobrodružství, další potěšení a nespočet bezstarostných cyklistických kilometrů?