Displej Bosch NYON 350

Kód: 2060810000001
9 900 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Univerzální a chytrý

Nyon připravuje podmínky pro plně propojenou elektrocyklistiku. Aplikace eBike Connect propojuje Nyon s chytrým telefonem a vyměňuje si s ním údaje o trasách a aktivitách. Barevný displej vás podporuje jako chytrý průvodce při objevování dosud neznámých míst a funguje jako osobní trenér poskytováním údajů o sportovní aktivitě. Palubní počítač vše-v-jednom můžete intuitivně a snadno ovládat pomocí dotykového displeje a během jízdy jej ovládat pomocí separátní řídicí jednotky. Stejně dobře se hodí na delší jízdy i na krátké každodenní výlety: Robustní a přehledný displej zajistí, že budete dobře vybaveni pro každou situaci a za každého počasí. Nejnovější generace palubního počítače Nyon je chytřejší, intuitivnější a propojenější. A tohle znamená Connected Biking.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snadné ovládání

Ještě větší pohodlí: Díky funkci Touch je Nyon ještě intuitivnější a během jízdy lze používat separátní řídicí jednotku.   

Oceňovaný design

Nádherný design zvenku i zevnitř: 3,2palcový barevný displej s vysokým rozlišením spojuje chytré funkce s elegantním designem a získal ocenění Red Dot Design Award.

Optimální čitelnost

Dobrá viditelnost za všech světelných podmínek: Jas a podsvícení displeje se automaticky přizpůsobí okolnímu světlu. Zvláštní povrchová úprava snižuje odrazy a stopy po otiscích prstů. Můžete si vybrat mezi tmavým a světlým displejem s maximálním kontrastem.

Samostatné obrazovky

Absolutní soustředění na podstatné: Uživatelské rozhraní na displeji lze přizpůsobit konkrétním potřebám cyklisty. To znamená, že máte potřebné informace neustále k dispozici. 

Vždy připraven na akci

Za každého počasí: Dotyková obrazovka robustního displeje je plně funkční i v deštivém nebo prašném počasí a lze ji ovládat i v cyklistických rukavicích. 

Zobrazení úspory

Pokud chcete zjistit, jaké úspory je možné dosáhnout používáním eBiku namísto automobilu, například CO2 , podívejte se na informace na aktualizované obrazovce s úsporami. Tato funkce se aktivuje v nastavení pro správu zobrazení obrazovky. Můžete také porovnávat aktuální týden s předchozím a v nastavení zvolit jinou měnu nebo hodnotu spotřeby.

Funkce chytré konektivity

Dokonalá kombinace: Nyon je součástí chytrého propojeného systému a prostřednictvím aplikace pro chytré telefony a online portálu vás spojí s propojeným světem pro elektrokola společnosti Bosch. 

Synchronizace údajů

Nepřetržitý kontakt: Jakmile se Nyon připojí k chytrému telefonu nebo síti Wi-Fi, palubní počítač se spojí s uživatelským účtem eBike Connect a automaticky synchronizuje údaje o jízdě.

Poloha na vyžádání

Podpora přizpůsobená na míru: Pro zajištění co nejlepší čitelnosti si můžete vybrat ze dvou montážních poloh držáku displeje. Montáž uprostřed nad řídítky je speciálně navrženo pro cyklisty na horském kole, zatímco cyklisti na cestovních kolech si mohou montáž posunout více dopředu.

Jedno zařízení, několik uživatelů

Sdílejte výhody: Nyon můžete sdílet s rodinou nebo přáteli. Každý si pak může synchronizovat údaje o jízdě se svým vlastním účtem.

Aktualizace softwaru

Vždy aktuální: Aktualizace softwaru nebo nové mapy lze pohodlně stáhnout a bezdrátově nainstalovat.  

Větší bezpečnost při jízdě

Stále na očích: Kontrolka ABS Bosch eBike je integrována přímo do displeje. Když vyjmete samostatnou kontrolku, můžete jako uživatel Nyonu těžit z ničím nerušených řídítek. 

Sledování kondičních cílů

Nastavte si osobní cíle a sledujte je přímo na zařízení Nyon: spotřeba kalorií, vzdálenost, převýšení – za týden, měsíc nebo rok. Klepnutím na obrazovku s cíli můžete přepínat mezi různými pohledy a sledovat průběh v přímém přenosu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Displeje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Síla, která vás posouvá vpřed.
Kamkoli.

Elektrokolo toho dokáže mnohem víc než běžné jízdní kolo. Výkon elektromotoru vám pomůže lépe se dopravovat. Ve městě, na druhý konec země nebo na horách. Dodá vám sílu, když ji potřebujete, a učiní vás nezávislými na jízdních řádech nebo parkovacích místech. Elektrokola nezabírají mnoho místa a neprodukují hluk ani výfukové plyny. Na oplátku se můžete soustředit na to, abyste si užili jízdu i na delší vzdálenosti. A samozřejmě, elektrokola nabízí nesrovnatelný zážitek z jízdy.

Není divu, že elektrokola zažívají rozmach. Jejich přednosti jsou fascinující a přesvědčivé. Téměř 40 % všech prodaných jízdních kol je již vybaveno elektromotorem. Přesto stále existuje mnoho otázek: o technologii, o způsobu ovládání elektrokol a o jejich používání v silničním provozu. Ale nebojte se – zde vám vysvětlíme vše, co potřebujete vědět.