Displej Bosch KIOX 300

Kód: EB13100003
3 349 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Bosch Kiox 300
Displej pro sportovně založené eBikery!

1. Funkce, které jsou zábavné
Robustní displej je inteligentním společníkem pro sportovní výlety, který zjišťuje údaje o kondici a optimalizuje vlastní trénink. Kiox 300 je vždy aktualizovaný díky bezdrátovému připojení a možnosti výběru nových funkcí přes aplikaci eBike Flow.


2. Snadno čitelný, elegantní design
Kiox 300 vyniká nejen svými kompaktními rozměry, ale také barevným displejem, který je dobře čitelný ve dne i v noci. Ovládání je jednoduché a vizuálně podpořené animacemi a obrázky. Praktický displej podtrhuje čistý vzhled eBike a je chráněn proti stříkající vodě a prachu.

3. Užitečná podpora
Už žádné únavné tlačení. Nový asistent chůze lze aktivovat pomocí dálkového ovladače LED a je tak užitečnou podporou při stoupání do prudkých kopců. Systém Kiox 300 nabízí jasné vizuální pokyny a usnadňuje intuitivní ovládání. Abyste mohli lépe posoudit, v jakém jízdním režimu lze nejsnáze dosáhnout cíle, zobrazuje Kiox 300 u všech jízdních režimů zřetelně zbývající dojezd.

4. Umístění podle potřeby
Jednoramenný držák displeje umožňuje individuální umístění displeje na řídítkách a je přizpůsoben osobním potřebám uživatele. Úhel sklonu displeje lze také individuálně nastavit - pro optimální čitelnost během jízdy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jestliže není Váš e-bike vybaven displejem KIOX 300 z výroby, lze ho jím dovybavit. Budete k tomu potřebovat jenom pár komponentů viz. níže a související produkty.

1. Displej samotný

2. Držák displeje 

3. Spojovací mezikus držáku a dspleje

4. Propojovací kabel k LED Remote

 

Pozn. Displej KIOX 300 je kompatibilní s ovládáním LED Remote a System Controller

Doplňkové parametry

Kategorie: Displeje
Záruka: 2 roky

Jak na to? KIOX 300, LED Remote a Smart System

Navigační funkce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Síla, která vás posouvá vpřed.
Kamkoli.

Elektrokolo toho dokáže mnohem víc než běžné jízdní kolo. Výkon elektromotoru vám pomůže lépe se dopravovat. Ve městě, na druhý konec země nebo na horách. Dodá vám sílu, když ji potřebujete, a učiní vás nezávislými na jízdních řádech nebo parkovacích místech. Elektrokola nezabírají mnoho místa a neprodukují hluk ani výfukové plyny. Na oplátku se můžete soustředit na to, abyste si užili jízdu i na delší vzdálenosti. A samozřejmě, elektrokola nabízí nesrovnatelný zážitek z jízdy.

Není divu, že elektrokola zažívají rozmach. Jejich přednosti jsou fascinující a přesvědčivé. Téměř 40 % všech prodaných jízdních kol je již vybaveno elektromotorem. Přesto stále existuje mnoho otázek: o technologii, o způsobu ovládání elektrokol a o jejich používání v silničním provozu. Ale nebojte se – zde vám vysvětlíme vše, co potřebujete vědět.