Plášť MAXXIS RECEPTOR kevlar 700x40 120TPI EXO/TR/TANWALL

Kód: 82877
1 349 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Maxxis Receptor je gravel pneumatika určená pro jízdu po chodníku, tvrdých polních cestách a lehkém štěrku. Díky nízkoprofilovému středovému dezénu se pneumatika Receptor snadno odvaluje bez ohledu na povrch. Malé boční hroty zajišťují trakci v zatáčkách ve volném i tvrdém terénu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

EXO
EXO je materiál odolný proti proříznutí a oděru, který se přidává do bočnic mnoha plášťů Maxxis pro horská kola a šotolinu. Tato hustě tkaná tkanina je lehká a vysoce pružná, což zajišťuje, že výkonnost pláště zůstává neovlivněna. Zvolte ochranu EXO pro zvýšenou odolnost při jízdě na šotolině, XC a lehkých trailech.

PŘIPRAVENO PRO BEZDUŠOVÉ PNEUMATIKY
Bezdušové pláště poskytují jezdci mnoho výhod: možnost používat nižší tlak vzduchu, což zlepšuje trakci; nižší valivý odpor ve srovnání s pláštěm s duší; a menší pravděpodobnost defektu, protože není použita žádná duše. Bezdušové pneumatiky jsou označeny písmeny "TR" na bočnici.
Bezdušové pneumatiky musí být namontovány na ráfky kompatibilní s bezdušovými pneumatikami a k udržení tlaku vyžadují použití tekutého těsnicího prostředku. Kapalné těsnicí prostředky mají navíc výhodu v tom, že utěsňují malé průrazy. Nezapomeňte těsnicí hmotu pravidelně kontrolovat a podle potřeby ji obnovovat, protože časem vyschne.
Tekuté těsnicí prostředky by se měly používat pouze v následujících typech pneumatik: bezdušové silniční, dušové a připravené bezdušové. Použití tekutých tmelů v jakýchkoli jiných pneumatikách Maxxis vede ke ztrátě záruky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kros, trek, gravel pláště
Záruka: 2 roky
Rozměr krosových plášťů: 28x1,6 700x40C ETRTO 42-622
Barva: Černá- béžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od svého založení před více než 50 lety se společnost Maxxis International věnuje výrobě plášťů, kterým mohou jezdci a řidiči důvěřovat z hlediska kvality a výkonu.

Důvěra v pláště Maxxis sahá od běžných spotřebitelů až po profesionální řidiče a jezdce, kteří se na ně spoléhají při získávání světových a národních šampionátů, olympijských medailí a dalších úspěchů.

Společnost Maxxis byla založena na Tchaj-wanu a začala vyrábět pláště pro jízdní kola a brzy rozšířila svou nabídku o pneumatiky pro osobní a lehké nákladní automobily, čtyřkolky, motocykly, přívěsy a další. Dnes společnost Maxxis distribuuje své výrobky ve více než 180 zemích a má pobočky v Asii, Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Africe a Austrálii a zaměstnává více než 30 000 lidí. Schopnost společnosti Maxxis obsluhovat zákazníky po celém světě je zakořeněna v jejích výrobních kapacitách, které zahrnují závody na Tchaj-wanu, v Číně, Thajsku, Vietnamu a Indii.